Sádrokarton

Prodej sádrokartonu a souvisejících stavebních materiálů.

SádrokartonSádrokarton, sádrokartonové desky i příslušenství prodáváme za velkoobchodní ceny zejména stavebním firmám a soukromým stavitelům ze Středočeského kraje, Prahy západ a okolí Jesenice.

Nabízíme sortiment značek Knauf, Norgips, Rigips a dalších. Prodejní sklad sádrokartonu je dobře dostupný zejména z Prahy západ  a celé Prahy. Po dohodě zajistíme dopravu do dalších částí Prahy a okolí, případně odběr zboží mimo pracovní dobu.

 Sádrokartonové desky jsou základní součástí interiérových konstrukcí suché výstavby. Všechny SDK desky, které vám nabízíme, jsou hygienicky nezávadné a nehořlavé. Použitím urychlíte výstavbu a jasnou výhodou je také jejich nízká hmotnost. Tím, že regulují vlhkost v bytě, zvyšují komfort bydlení. Nabízíme jen kvalitní sádrokartón od prověřených značek RIGIPS. Spolupracujeme s prodejním skladem na Praze 10.

Sádrokartonové desky

Sádrokarton patří řadu let k oblíbeným materiálům používaným na rekonstrukce, bytů i nebytových prostor. Sádrokartonové desky jsou lehké, s deskami se snadno manipuluje. Díky nízké hmotnosti je lze použít prakticky na všechny stavební prvky v moderních interiérech. Oblíbené jsou sádrokartonové podhledy, sádrokartonové snížené stropy, příčky včetně atypických tvarů, kazetové stropy a další stavební prvky.

Běžné sádrokartonové desky - GKB, RB

Desky GKB a RB se používají v běžném, suchém prostředí, např. v bytech, či kancelářích, bez požadavků na protipožární odolnost.

Impregnované sádrokartonové desky - GKBI a RBI

Desky se díky impregnaci vyznačují zvýšenou odolností proti vlhkosti.

Protipožární sádrokartonové desky - GKF

Protipožární desky mají zvýšenou odolnost proti prohoření.

Protipožární impregnované desky GKFI a RFI

Desky jsou potaženy impregnovaným materiálem a zároveň se vyznačují zvýšenou odolností proti prohoření.

Speciální sádrokartonové desky

Protihlukové sádrokartonové desky snižují hladinu přenášeného hluku. Ohybatelné sádrokartonové desky lze tvarovat za sucha a používají se při montáži ohýbaných konstrukcí.

Profily, tmely a další sortiment

Kromě sádrokartonových desek prodáváme také profily, tmely na sádrokarton, tepelné izolace, maltové směsi, kazetové podhledy, revizní dvířka, kotvící techniku a šrouby, zárubně, nářadí a další příslušenství.